Skogsverket – Made By Loggers

Välkommen att kontakta oss!

+46 63-123 623

Öppet vardagar: 08.00 – 16.00 / Lunchstängt: 12.00 – 13.00

Ledning

Jon Grip
VD – ägare
jon@skogsverket.se

Anders Berg
Försäljningschef och ägare
anders@skogsverket.se

Kevin Ahlström
Produktägare
kevin@skogsverket.se

Försäljning

Fredrik Tillander
Account Manager
fredrik@skogsverket.se

Jens Nilsson
Account Manager
jens@skogsverket.se

Ekonomi

Marie Karlsson
Ekonomiansvarig
marie@skogsverket.se

Leverans

William Klemetz
Lageransvarig
william@skogsverket.se

Kommunikation

Erik Ragnar Eliasson
Ansv. Kommunikation & Digital Marknad
erik@skogsverket.se

Support

Jonathan Säterhall
Supportansvarig
jonathan@skogsverket.se

Generella frågor

Om du vill skriva till oss, använd gärna formuläret.

För supportärenden hänvisar vi till vår supportsektion.

Öppettider

Måndag – Fredag: 08:00 – 16:00
Lunchstängt: 12.00 – 13.00
Helgdagar: Stängt

Besöksadress / Visningshall

Ställverksvägen 1
831 52 Östersund