Skogsverket - Made By Loggers

Välkommen att kontakta oss!

+46 63-123 623

Öppet vardagar: 08.00 - 16.00 / Lunchstängt: 12.00 - 13.00

Ledning

Jon Grip
VD - ägare
jon@skogsverket.se

Anders Berg
Försäljningschef och ägare
anders@skogsverket.se

Andreas Wedmark
COO
andreas@skogsverket.se

Försäljning

Fredrik Tillander
Account Manager
fredrik@skogsverket.se

Johan Andersson
Account Manager
johan@skogsverket.se

Ekonomi

Marie Karlsson
Ekonomiansvarig
marie@skogsverket.se

Hanna Wahlund
Ekonomiassistent
hanna@skogsverket.se

Leverans

William Klemetz
Lageransvarig
william@skogsverket.se

Kommunikation

Johanna Boson
Marknadsansvarig
johanna@skogsverket.se

Erik Ragnar Eliasson
Marknad & Produktutveckling
erik@skogsverket.se

Support

Jonathan Säterhall
Supportansvarig
jonathan@skogsverket.se

Generella frågor

Om du vill skriva till oss, använd med fördel formuläret -👇

För supportärenden hänvisar vi till vår supportsektion.

Öppettider

Måndag – Fredag: 08:00 – 16:00
Lunchstängt: 12.00 – 13.00
Helgdagar: Stängt

Besöksadress / Visningshall

Ställverksvägen 1
831 52 Östersund